ОБЩИНА
|
РАБОТНА ГРУПА
|
ДАТА НА ОБУЧЕНИЕ
|
ЧАС
|
МЯСТО НА ОБУЧЕНИЕ
|
СИК
|
Асеновград
|
Айтен Салим
Ваня Костадинова
Людмила Андонова
|
16.03.2017
|
11:00
|
гр. Асеновград
пл. “Академик Н. Хайтов“ № 9, зала № 601
|
060-096 СИК
098-099 СИК
100-103 СИК
105, 107 СИК
|
13:00
|
гр. Асеновград
пл. “Академик Н. Хайтов“ № 9, зала № 601
|
001-030 СИК
|
15:00
|
гр. Асеновград
пл.“Академик Н. Хайтов“ № 9, зала № 601
|
031-059 СИК
97 СИК
101,104,106 СИК
108-109 СИК
|
Брезово
|
Иван Кърчев
Антон Карагачлиев
|
20.03.2017
|
10:00
|
гр. Брезово,
СОУ „Христо Смирненски“, многофункционална зала
|
001-020 СИК
|
Калояново
|
Елена Кинаева
Иван Кърчев
|
21.03.2017
|
16:30
|
гр. Калояново, пл. „Възраждане“ 6, киносалон
|
001-021 СИК
|
Карлово
|
Йордан Дамбулев
Иванка Милева
|
21.03.2017
|
17:00
|
гр. Карлово, НЧ “Васил Левски“
|
001-078 СИК
|
Кричим
|
Валя Кръстанова
Елена Караманова
|
20.03.2017
|
17,30
|
гр. Кричим, пл. „Обединение“ № 3, зала № 21
|
001-010 СИК
|
Куклен
|
Диана Дишлиева
Ангел Господинов
|
20.03.2017
|
15:30
|
гр. Куклен, ул. „Александър Стамболийски“ 43
|
001-014 СИК
|
Лъки
|
Айтен Салим
Ваня Костадинова
Людмила Андонова
|
20.03.2017
|
10:00
|
гр. Лъки
ул. „Възраждане“ 18
|
001-011 СИК
|
Марица
|
Семиха Яшар
Антон Карагачлиев
Иван Кърчев
|
20.03.2017
|
16:00
|
гр.Пловдив, заседателна зала на община „Марица“
|
001-019 СИК
|
17:00
|
гр.Пловдив, заседателна зала на община „Марица“
|
020-039 СИК
|
Перущица
|
Валя Кръстанова
Елена Караманова
|
21.03.2017
|
17,00
|
гр. Перущица, ул. “Отец Паисий“ №2, ет.3, зала Общински съвет
|
001-006 СИК
|
Първомай
|
Добромир Кузманов
Милена Калинова
|
21.03.2017
|
12:00
|
гр. Първомай, ул. „Братя Миладинови-юг“ 50, заседателна зала
|
001-040 СИК
|
Раковски
|
Иван Кърчев
Антон Карагачлиев
|
24.03.2017
|
17.00
|
Белозем, НЧ „Просвета 1909г.“
|
021-029 СИК
|
18:30
|
гр. Раковски, НЧ „Св.Св. Кирил и Методий“
|
001-014 СИК
016-020 СИК
030-033 СИК
|
Родопи
|
Диана Дишлиева
Ангел Господинов
|
20.03.2017
|
10:00
|
гр. Пловдив, ул. „Софроний Врачански“ № 1А
|
001-027 СИК
|
12:30
|
гр. Пловдив, ул. „Софроний Врачански“ № 1А
|
028-055 СИК
|
Садово
|
Добромир Кузманов
Милена Калинова
|
21.03.2017 година
|
17:30
|
гр. Садово, НЧ „Христо Смирненски“
|
001-021 СИК
|
Сопот
|
Йордан Дамбулев
Иванка Милева
|
21.03.2017
|
18:30
|
гр. Сопот,
Девическо (Радино) училище
|
001-012 СИК
|
Стамболийски
|
Валя Кръстанова
Елена Караманова
|
17.03.2017
|
17:30
|
гр. Стамболийски
НЧ “Никола Йонков Вапцаров - 1924”
|
001-027 СИК
|
Съединение
|
Елена Кинаева
Иван Кърчев
|
23.03.2017
|
17:30
|
гр. Съединение, бул.„6-ти септември“ № 13, заседателна зала
|
001-019 СИК
|
Хисаря
|
Елена Кинаева
Иван Кърчев
|
22.03.2017
|
10:30
|
Старосел, Битов комбинат
|
014-021 СИК
|
17:00
|
гр. Хисаря, НЧ “Иван Вазов“
|
001-013 СИК
022-024 СИК
|