• 1. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Рамадан Байрам Аталай
    • 2. Хюсеин Айдънов Караджов
    • 3. Сюзан Орхан Моллаюсеин
    • 4. Джемил Ахмед Караали
    • 5. Надя Стефанова Манолова
    • 6. Юсуф Бейтула Аптиш
    • 7. Рефик Раифов Мухтаров
    • 8. Селим Айнур Емин
    • 9. Айсин Ахмед Кюлджю
    • 10. Мергюл Мустафа Сюлейман
    • 11. Ариф Асан Гаваз
    • 12. Хамди Рамадан Мустафа
    • 13. Ахмед Адемов Ислямов
    • 14. Сибел Юксел Рамаданова
    • 15. Исмаил Ердуанов Ходжев
    • 16. Илдърай Кязим Мустафа
    • 17. Сезгин Ариф Мехмед
    • 18. Ердем Ерол Читали
    • 19. Расим Бейтула Мухтар
    • 20. Нуретин Айнур Тасим
    • 21. Ружди Фахри Салим
    • 22. Рангел Христов Божков
  • 2. БСДД – Български Съюз за ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Елица Иванова Чакмакова
    • 2. Павлин Методиев Иванов
  • 3. БНО
    • 1. Даниел Антониев Кюртов
    • 2. Вихрен Величков Илиев
    • 3. Иван Боянов Иванов
  • 4. ПП Национално движение Единство
    • 1. Никола Петков Иванов
    • 2. Иван Тодоров Мардачев
    • 3. Михаил Георгиев Михайлов
  • 5. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Светлозар Аргиров Янков
    • 2. Йосиф Любомиров Пеев
    • 3. Стефан Йозов Пенсов
    • 4. Денис Красимиров Ягнин
    • 5. Даниела Тодорова Пирянкова
    • 6. Бочо Петров Бочев
    • 7. Богослав Георгиев Костадинов
    • 8. Николай Денков Гидиков
    • 9. Димитър Иванов Трунгов
    • 10. Пламен Тодоров Кабаков
    • 11. Васко Пламенов Вътев
  • 6. Коалиция Справедлива България
    • 1. Димитър Атанасов Шивиков
    • 2. Васил Ангелов Попов
    • 3. Стефан Асенов Кехайов
    • 4. Митко Алипиев Шаламанов
    • 5. Ефтим Рангелов Гьондров
    • 6. Богомил Благоев Ганев
    • 7. Иван Борисов Борисов
    • 8. Румен Радославов Иванов
    • 9. Теменужка Стойнова Балинова
    • 10. Дончо Нанов Дончев Гърбов
  • 7. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Денислав Иванов Иванов
  • 8. НФСБ
    • 1. Борис Янков Ячев
    • 2. Андон Боянов Андонов
    • 3. Венета Димитрова Стоянова
    • 4. Ана Димитрова Юнакова-Стоева
    • 5. Делка Колева Йорданова
    • 6. Андон Иванов Андонов
    • 7. Иван Добрев Шишков
    • 8. Димитър Лазаров Лазаров
    • 9. Миглена Валериева Флорова
    • 10. Георги Фотев Белев
    • 11. Лалка Неделчева Димитрова
    • 12. Никола Костадинов Петров
    • 13. Лиляна Димитрова Йотова
    • 14. Емануил Йорданов Запрянов
    • 15. Костадин Иванов Гаров
    • 16. Карамфила Иванова Шилева
    • 17. Светлана Михайловна Йорданова
  • 9. Продължаваме Промяната
    • 1. Росен Добрев Костурков
    • 2. Стою Теодоров Стоев
    • 3. Гергана Кузманова Данева
    • 4. Иван Маркос Христанов
    • 5. Георги Николаев Рогачев
    • 6. Красимир Александров Христов
    • 7. Нина Маркова Севова
    • 8. Весела Любенова Николова
    • 9. Любомир Иванов Зайков
    • 10. Петър Георгиев Панайотов
    • 11. Райна Костадинова Кръстева
    • 12. Мануела Димитрова Герджикова
  • 10. МИР
    • 1. Сандра Митева Кованджиева-Калинова
    • 2. Светла Драганова Цветкова
    • 3. Димитър Васков Стоименов
    • 4. Димитър Рангелов Митков
    • 5. Диана Петкова Николова
    • 6. Георги Ангелов Калинов
    • 7. Симеон Костадинов Борисов
    • 8. Митко Костов Митев
    • 9. Райчин Георгиев Рачев
    • 10. Васил Костадинов Петков
    • 11. Ирена Момчилова Парунева
  • 11. КОД /Консервативно Обединение на Десницата/
    • 1. Костадин Николов Дамянов
    • 2. Пенка Иванова Деведжиева
    • 3. Веселина Железанова Узунова
    • 4. Атанас Любенов Чомаков
  • 12. БТР – БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА
    • 1. Теменужка Янкова Костова
    • 2. Калоян Николаев Паскалев
  • 13. ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Красимир Цветков Манов
  • 14. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Стоян Николов Таслаков
    • 2. Кръстьо Стоянов Врачев
    • 3. Димитър Валентинов Гюрев
    • 4. Пенка Георгиева Дайлийска
    • 5. Георги Янков Самаров
    • 6. Мария Николаева Армазова
    • 7. Чавдар Ангелов Земярски
    • 8. Елена Георгиева Грозданова
    • 9. Жанет Кузманова Стойчева
    • 10. Мариан Йорданов Тошков
    • 11. Тошо Георгиев Георгиев
    • 12. Майя Костадинова Драгова
    • 13. Георги Петров Карачански
  • 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД
    • 1. Виолета Колева Комитова
    • 2. Румен Маринов Йончев
    • 3. Янна Димитрова Георгиева
    • 4. Костадин Атанасов Добрев
    • 5. Иван Пламенов Янев
    • 6. Донка Деянова Димитрова
    • 7. Иван Николов Николов
    • 8. Георги Бончев Балабански
    • 9. Димитър Кирилов Радов
    • 10. Недялка Пламенова Рангелова
    • 11. Иван Георгиев Иванов
    • 12. Димитър Маринов Кавръков
    • 13. Евгений Иванов Команов
    • 14. Георги Димитров Петков
    • 15. Димитър Иванов Стамов
    • 16. Тодор Юриев Стоянов
    • 17. Владимир Борисов Палков
    • 18. Иван Петров Петров
    • 19. Симеон Георгиев Симеонов
    • 20. Цветан Христов Христов
    • 21. Иван Филипов Кляшев
    • 22. Тодор Светлозар Терзийски
  • 16. БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД
    • 1. Георги Христов Бонев
    • 2. Атанас Ангелов Петров
    • 3. Георги Славчев Крънчев
    • 4. Йордан Атанасов Петров
    • 5. Галин Недялков Петров
    • 6. Орлин Иванов Пандарев
    • 7. Борислав Спасов Генчев
    • 8. Марина Боянова Веселинова
    • 9. Кирил Костадинов Чинов
    • 10. Живка Стойчева Стойчева
    • 11. Анелия Христова Христова-Кирилова
  • 17. ПП ИЗПРАВИ СЕ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Николай Кръстев Пусалски
    • 2. Албена Божидарова Белянова
    • 3. Весела Валентинова Кънчева
    • 4. Ваня Любенова Симеонова
    • 5. Румен Минков Минков
    • 6. Мариела Спасова Стоева
    • 7. Диана Иванова Кишкилова
    • 8. Иван Василев Запрянов
    • 9. Тонка Милкова Димитрова
    • 10. Емил Маринов Константинов
    • 11. Ива Александрова Иванова
    • 12. Божидар Атанасов Джамбазов
    • 13. Иван Димитров Гюров
    • 14. Марияна Атанасова Цветилова
    • 15. Виктор Демирев Черкезов
    • 16. Росен Пенчев Рашков
  • 18. ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ
    • 1. Борислав Христов Филипов
    • 2. Васил Трифонов Тосев
  • 19. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Тошко Йорданов Хаджитодоров
    • 2. Танер Кадир Тюркоглу
    • 3. Васил Димитров Апостолов
    • 4. Камелия Димитрова Христова
    • 5. Радослав Ангелов Ангелов
    • 6. Неделчо Иванов Чепаринов
    • 7. Любомир Василев Апостолов
    • 8. Димитър Стефанов Станков
    • 9. Маргарита Димитрова Ляскова
    • 10. Цветелина Николаева Георгиева
    • 11. Цветан Иванов Борисов
  • 20. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Добромир Славейков Йорданов
    • 2. Заличен
  • 22. ПРАВОТО
    • 1. Методи Любомиров Методиев
    • 2. Тодорка Тодорова Герова
  • 23. НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
    • 1. Атанас Георгиев Танев
    • 2. Георги Иванов Киров
    • 3. Николай Георгиев Стефанов
  • 24. ГЕРБ-СДС
    • 1. Десислава Цветанчова Трифонова
    • 2. Иван Йовков Червенков
    • 3. Йордан Стоянов Кръстанов
    • 4. Младен Николов Шишков
    • 5. Розалин Петков Петков
    • 6. Нели Петрова Велкова
    • 7. Надежда Асенова Игнатова
    • 8. Силвия Георгиева Тилкова
    • 9. Сузана Северинова Алекова
    • 10. Екатерина Андреева Тошкова
    • 11. Йордан Атанасов Куцев
    • 12. Йорданка Стоянова Кичукова
    • 13. Методи Стефанов Димов
    • 14. Цветелина Юлиянова Черешарова
    • 15. Петър Георгиев Стаменов
    • 16. Николай Иванов Кънев
    • 17. Иванка Ангелова Чинчийкова
    • 18. Веска Иванова Вълчанова
    • 19. Янка Атанасова Котева
    • 20. Венцислав Бориславов Дзивков
    • 21. Иван Дончев Мусеров
    • 22. Елена Руменова Неделева
  • 25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Йордан Яворов Иванов
    • 2. Ради Ботев Минчев
    • 3. Константин Атанасов Костадинов
    • 4. Валентин Александров Ройнов
    • 5. Атанас Николов Костадинов
    • 6. Веселина Стефанова Александрова
    • 7. Делчо Лазаров Камарски
    • 8. Бонка Атанасова Карчева
    • 9. Франц Павлов Селимов
    • 10. Даниел Стефанов Начев
    • 11. Лиляна Стоянова Драганова
    • 12. Владимир Бонов Славенски
    • 13. Мартин Михайлов Заимов
    • 14. Борислав Емилов Белчинов
  • 26. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Гена Цветкова Велковска
    • 2. Благой Атанасов Савов
    • 3. Кръстан Христов Тодоров
    • 4. Константин Каменов Каров
    • 5. Петка Иванова Димитрова
    • 6. Галя Иванова Атанасова
    • 7. Саркис Рафи Енфиеджиян
    • 8. Ангел Илиев Чонев
    • 9. Венета Ангелова Василева
    • 10. Цветанка Ангелова Симеонова
    • 11. Мария Николова Мазнева
  • 27. АТАКА
    • 1. Димитър Петков Керин
    • 2. Емануил Крумов Иванов
    • 3. Веселин Тодоров Божков
    • 4. Диана Иванова Тагарева
    • 5. Васко Цветков Вълчинов
    • 6. Иван Йосифов Череджийски
    • 7. Христо Методиев Иванов
    • 8. Веселин Борисов Йовчев
    • 9. Михаил Василев Михайлов
    • 10. Стоил Стоянов Стоянов
    • 11. Даниела Тонкова Кинова
  • 28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Веска Маринова Ненчева
    • 2. Манол Трифонов Генов
    • 3. Калин Танев Калапанков
    • 4. Иван Василев Иванов
    • 5. Стефан Самуилов Марушкин
    • 6. Манол Василев Манолов
    • 7. Иван Йосифов Яков
    • 8. Ивайло Данаилов Данаилов
    • 9. Мария Георгиева Стайкова
    • 10. Таня Николаева Марковска
    • 11. Ивайло Евгениев Матяшев
    • 12. Георги Стоянов Маринчешки
    • 13. Спасимир Иванов Спасов
    • 14. Георги Петров Киков
    • 15. Симеон Рангелов Иванов
    • 16. Мария Петкова Мустакова
    • 17. Бони Димчев Бочев
  • 29. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Марко Христев Петров
    • 2. Анелия Маркова Янкулова
    • 3. Иванка Господинова Хаджиева
    • 4. Пламен Лазаров Тодоров
    • 5. Иван Христов Василев
    • 6. Малинка Тодорова Петрова
    • 7. Кръстьо Запрянов Цветков
    • 8. Гошо Петров Дамянов
    • 9. Валерий Благоев Бръмбаров
    • 10. Иван Тотев Стоянов
    • 11. Димо Цанев Пулевски
    • 12. Методи Иванов Спасов
    • 13. Пламен Стефанов Михайлов
    • 14. Петко Ангелов Петков
    • 15. Димитър Павлов Шишков

Календар

Решения

  • № 255-НС / 02.10.2022

    относно: Обявяване край на изборния ден при произвеждане на изборите за народни представители на 02 октомври 2022 г.

  • № 254-НС / 02.10.2022

    относно: Промяна в съставите на СИК на територията на община Асеновград, област Пловдив, при произвеждане на изборите за народни представители на 02 октомври 2022 г.

  • № 253-НС / 02.10.2022

    относно: Преустановяване на машинно гласуване по чл. 269 от ИК в СИК 171300014 в гр. Карлово, Районна избирателна комисия Седемнадесети изборен район - Пловдивски

всички решения