Районна избирателна комисия Пловдив Област
РЕШЕНИЕ
№ 163-НС
Пловдив Област, 07.07.2021
ОТНОСНО: Промяна в съставите на секционните избирателни комисии в община Първомай при произвеждане на изборите за Народно събрание на Република България на 11 юли 2021 год.
С Решение № 92-НС/14.06.2021 год. на Районна избирателна комисия Седемнадесети изборен район - Пловдивски са назначени съставите на секционните избирателни комисии на територията на община Първомай.
В Районна избирателна комисия Седемнадесети изборен район - Пловдивски, са постъпили придружителни писма от община Първомай, с вх. № 298/05.07.2021г. и вх. № 319/06.07.2021г., ведно със заявления, с които са предложени замени в съставите на СИК на територията на община Първомай.
При извършена проверка се констатира, че има приложени надлежни пълномощни на заявителите, представени при проведените консултации при кмета на общината за назначаване съставите на СИК. Предложението за замени в съставите на СИК на територията на община Първомай е изпратено на електронната поща на Районна избирателна комисия Седемнадесети изборен район - Пловдивски.
При извършена проверка на ново предложените лица се установи, че отговарят на изискванията на Изборния кодекс да бъдат назначени за членове на секционните избирателни комисии и нямат друго качество при произвеждане на изборите за народни представители на 11 юли 2021г.
Предвид гореизложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 4 и т. 5 от Изборния кодекс Районна избирателна комисия Седемнадесети изборен район - Пловдивски
Р Е Ш И:
№ на СИК |
Населено място |
Три имена на ОСВОБОЖДАВАНИЯ член |
ЕГН |
длъжност |
172300024 |
с. Караджалово |
Николай Димитров Николов |
********** |
член |
172300025 |
с. Караджалово |
Петър Ангелов Тонев |
********** |
член |
172300019 |
с . Градина |
Веселина Колева Пашева |
********** |
член |
172300022 |
с. Крушево |
Дина Атанасова Статева |
********** |
член |
172300018 |
кв. Дебър |
Антоанета Стоянова Станковска |
********** |
секретар |
172300023 |
с. Добри дол |
Николай Влашев Василев |
********** |
член |
172300007 |
гр. Първомай |
Царимира Иванова Герасимова |
********** |
секретар |
172300003 |
гр. Първомай |
Калоян Даниелов Милев |
********** |
секретар |
172300006 |
гр. Първомай |
Георги Николаев Сяров |
********** |
член |
172300008 |
гр. Първомай |
Георги Стоянов Бойчев |
********** |
член |
172300009 |
гр. Първомай |
Албена Стоянова Коприварова |
********** |
член |
172300011 |
гр. Първомай |
Невена Петрова Стоянова |
********** |
член |
172300012 |
гр. Първомай |
Елица Радкова Василева |
********** |
член |
172300013 |
гр. Първомай |
Мадлен Симон Тютелян |
********** |
член |
172300015 |
кв. Любеново |
Ани Панайотова Драганска |
********** |
член |
172300022 |
с. Крушево |
Илиана Ангелова Нейчева |
********** |
член |
172300023 |
с. Добри дол |
Мариян Тодоров Ангелов |
********** |
член |
172300025 |
с. Караджалово |
Веселина Красимирова Начова |
********** |
член |
172300026 |
с. Бяла река |
Таньо Лалев Йовев |
********** |
член |
172300027 |
с. Православен |
Тошка Илева Чакърова |
********** |
зам.председател |
172300030 |
с. Драгойново |
Шабан Расим Апти |
********** |
председател |
172300031 |
с. Буково |
Лиляна Петрова Тодорова |
********** |
секретар |
172300032 |
с. Брягово |
Гергана Петрова Тотева |
********** |
член |
172300034 |
с. Искра |
Иван Кръстев Минчев |
********** |
зам.председател |
172300035 |
с. Дълбок извор |
Иван Андреев Андреев |
********** |
член |
172300036 |
с. Дълбок извор |
Пламен Чавдаров Пенков |
********** |
член |
172300037 |
с. Поройна |
Атанас Атанасов Камарски |
********** |
член |
172300039 |
с. Виница |
Катерина Иванова Лесова |
********** |
секретар |
172300017 |
кв. Дебър |
Петранка Петкова Андонова |
********** |
член |
172300010 |
гр. Първомай |
Атанаска Костадинова Башева |
********** |
член |
172300020 |
с. Градина |
Стефка Танева Тозева |
********** |
зам.председател |
172300037 |
с. Поройна |
Владислава Валериева Димитрова |
********** |
член |
№ на СИК |
Населено място |
Три имена на ОСВОБОЖДАВАНИЯ член |
ЕГН |
длъжност |
172300024 |
с. Караджалово |
Петър Ангелов Тонев |
********** |
член |
172300025 |
с. Караджалово |
Николай Димитров Николов |
********** |
член |
172300019 |
с . Градина |
Николай Влашев Василев |
********** |
член |
172300022 |
с. Крушево |
Веселина Колева Пашева |
********** |
член |
172300018 |
кв. Дебър |
Николина Костадинова Запрянова |
********** |
секретар |
172300023 |
с. Добри дол |
Никол Йорданова Иванова |
********** |
член |
172300007 |
гр. Първомай |
Марудка Стоянова Желязкова |
********** |
секретар |
172300003 |
гр. Първомай |
Атанаска Динкова Тодорова |
********** |
секретар |
172300006 |
гр. Първомай |
Керанка Михайлова Костова |
********** |
член |
172300008 |
гр. Първомай |
Добринка Николова Василева |
********** |
член |
172300009 |
гр. Първомай |
Стойка Найденова Шишкова |
********** |
член |
172300011 |
гр. Първомай |
Славка Борисова Димитрова |
********** |
член |
172300012 |
гр. Първомай |
Пенка Хипова Техова |
********** |
член |
172300013 |
гр. Първомай |
Яна Стефанова Запрянова |
********** |
член |
172300015 |
кв. Любеново |
Божидар Желязков Мирчев |
********** |
член |
172300022 |
с. Крушево |
Георги Георгиев Сулаков |
********** |
член |
172300023 |
с. Добри дол |
Ванка Тотева Савова |
********** |
член |
172300025 |
с. Караджалово |
Валентина Петрова Тонева |
********** |
член |
172300026 |
с. Бяла река |
Памела Веселинова Недева |
********** |
член |
172300027 |
с. Православен |
Роза Борисова Митева |
********** |
зам.председател |
172300030 |
с. Драгойново |
Елисавета Христова Ханева |
********** |
председател |
172300031 |
с. Буково |
Шабан Расим Апти |
********** |
секретар |
172300034 |
с. Искра |
Йорданка Василева Лазарова |
********** |
зам.председател |
172300035 |
с. Дълбок извор |
Иван Андреев Андреев |
********** |
член |
172300036 |
с. Дълбок извор |
Пламен Чавдаров Пенков |
********** |
член |
172300037 |
с. Поройна |
Атанас Атанасов Камарски |
********** |
член |
172300039 |
с. Виница |
Катерина Иванова Лесова |
********** |
секретар |
172300017 |
кв. Дебър |
Петранка Петкова Андонова |
********** |
член |
172300010 |
гр. Първомай |
Атанаска Костадинова Башева |
********** |
член |
172300020 |
с. Градина |
Радка Костова Славчева |
********** |
зам.председател |
172300037 |
с. Поройна |
Пенка Христова Илиева |
********** |
член |
172300032 |
с. Брягово |
Иван Йорданов Змияров |
********** |
член |
Настоящото решение може да бъде оспорено пред Централната избирателна комисия в срок до три дни от обявяването му.
Председател: Ваня Костадинова Костадинова
Зам. председател: Дарина Цвяткова Тодорова
* Публикувано на 07.07.2021 в 14:15 часа
Свързани решения:
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Установяване на резултатите на машинно гласувалите избиратели в СИК № 171700021 – Асеновград, община Асеновград, поради липса на флаш-памет при произвеждането на избори за народни представители на 11 юли 2021 г.
относно: Установяване на резултатите на машинно гласувалите избиратели в СИК № 171700021 – с. Скутаре, община Марица, поради некоректно отчитане на броя на отпечатаните от системата контролни разписки при произвеждането на избори за народни представители на 11 юли 2021 г.
относно: Сигнал с вх. № 20/11.07.2021 г. от Дамян Ангелов Дамянов от гр. Куклен, по пр. № УРИ 432Р-14719/2021г. на Първо РУ при ОМВР Пловдив.