Районна избирателна комисия Пловдив Област


РЕШЕНИЕ
№ 152-ЕП
Пловдив Област, 23.05.2019

ОТНОСНО: Регистриране на застъпници на кандидатите от кандидатска листа на ПП „ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“ при произвеждане на изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 год.

 Към вх. № 01 от 23.05.2019 г. (10:15ч.) от входящия регистър за застъпници на Районна избирателна комисия - Седемнадесети район – Пловдивски на заявени /предложени за регистрация застъпници/, е депозирано Заявление Приложение № 39- ЕП от изборните книжа от Вили Иванова Пехливанска – упълномощен представител на ПП „ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“. Към заявлението са приложени следните документи: пълномощно, списък на лицата, заявени за регистрация като застъпници на хартиен носител в един екземпляр и на технически носител в excel формат, както и декларации от лицата (Приложение № 43-ЕП от изборните книжа). Предлага се да бъдат регистрирани 67 (шестдесет и седем) застъпника на кандидатската листа, съгласно приложения Списък.

С оглед изложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 15 и чл. 118, ал. 1 и ал. 2  от Изборния кодекс, Районна избирателна комисия - Седемнадесети район – Пловдивски

 Р Е Ш И:

  1. Регистрира 67 (шестдесет и седем) застъпника на кандидатите от кандидатската листа на ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“ в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 год., както следва:

№ по ред

Собствено, бащино и фамилно име на застъпника

ЕГН/ЛН на застъпника

1

Севделина Димитрова Иванова

**********

2

Валери Филипов Желев

**********

3

Спаска Димитрова Лазарова

**********

4

Светлозар Чавдаров Божков

**********

5

Чавдар Иванов Божков

**********

6

Нели Георгиева Червенакова

**********

7

Теодора Георгиева Атанасова

**********

8

Здравко Желязков Карастоянов

**********

9

Надежда Данчева Чукалова

**********

10

Емил Йорданов Янков

**********

11

Данчо Банков Димитров

**********

12

Димитър Михайлов Лазаров

**********

13

Павелка Георгиева Минева

**********

14

Гергана Любомирова Бакърджиева

**********

15

Петър Веселинов Кънев

**********

16

Филип Николов Цветанов

**********

17

Ангел Танев Кумчев

**********

18

Вера Йорданова Тилева

**********

19

Тодор Величков Костадинов

**********

20

Атанас Стайков Лалев

**********

21

Ивелина Йосифова Гаджева

**********

22

Николай Димитров Николов

**********

23

Петър Ангелов Тонев

**********

24

Найден Айзенов Найденов

**********

25

Недялка Митева Запрянова

**********

26

Винелина Драгоева Стоянова

**********

27

Райна Стоянова Димитрова

**********

28

Снежка Георгиева Брусева

**********

29

Георги Борисов Димов

**********

30

Райна Минчева Касандрова

**********

31

Гинка Петкова Попова

**********

32

Антоанета Георгиева Василева

**********

33

Димитрийка Георгиева Стайкова

**********

34

Анета Петрова Стайкова

**********

35

Стефан Асенов Кавазов

**********

36

Гинка Иванова Колева

**********

37

Донка Нихтянова Вълчанова

**********

38

Славка Стойчева Славова

**********

39

Саво Стоев Стоев

**********

40

Ваня Василева Ангелова

**********

41

Илина Димитрова Илиева

**********

42

Красимир Георгиев Панайотов

**********

43

Стефка Неделева Гънина

**********

44

Фана Георгиева Велинова

**********

45

Росица Христова Граматикова

**********

46

Надка Тобиева Стрехина

**********

47

Елена Христова Христова

**********

48

Здравка Христова Петрова

**********

49

Пламена Пенкова Лалева - Бабугерова

**********

50

Ана Серафимова Маджарска

**********

51

Таня Иванова Бодушка

**********

52

Събка Христова Казакова

**********

53

Мария Велкова Маджарска

**********

54

Мария Стоянова Димова

**********

55

Николай Иванов Дуденов

**********

56

Ивелина Николова Енева

**********

57

Найден Нешев Найденов

**********

58

Румяна Маринова Недева

**********

59

Божидар Петров Божков

**********

60

Теодора Петрова Петкова

**********

61

Петя Стоянова Цонова

**********

62

Ивана Иванова Йозова

**********

63

Лиляна Тинкова Тинкова

**********

64

Силвия Емилова Гешева

**********

65

Ненка Николова Табакова

**********

66

Иванка Маринова Козарева

**********

67

Паолина Ангелова Александрова

**********

 

  1. Лицата по т.1 да се впишат в публичния регистър на застъпниците и да им бъдат издадени удостоверения.

Настоящото решение може да бъде обжалвано пред Централната избирателна комисия в срок до три дни от обявяването му.

 

 

Председател: Дарина Цвяткова Тодорова

Секретар: Айтен Сали Салим

* Публикувано на 23.05.2019 в 20:48 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031 

Решения

  • № 221-ЕП / 30.05.2019

    относно: Постъпила Жалба от Мария Ангелова от град Асеновград с вх.№ 13/30.05.2019 г. на Районна избирателна комисия Седемнадесети район – Пловдивски.

  • № 220-ЕП / 30.05.2019

    относно: Постъпила Жалба от инж. Янка Мущанова от град Първомай с вх.№ 12/30.05.2019 г. на Районна избирателна комисия Седемнадесети район – Пловдивски.

  • № 219-ЕП / 26.05.2019

    относно: Преброяване на гласовете в СИК № 170100012 – Асеновград в община Асеновград поради констатирано съществено несъответствие.

всички решения