Районна избирателна комисия Пловдив Област


РЕШЕНИЕ
№ 57-ЕП
Пловдив Област, 24.04.2019

ОТНОСНО: Назначаване на поименните състави на секционните избирателни комисии на територията на община Перущица, област Пловдив при произвеждане на изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 год.

В законоустановения срок по чл. 91, ал. 9 от ИК, във връзка с Решение № 150-ЕП от 11.04.2019 г. и Решение № 159-ЕП от 12.04.2019 г. на ЦИК в Районна избирателна комисия - Седемнадесети район – Пловдивски е постъпило Предложение с вх. № 49 от 23.04.2019 г. от Кмета на община Перущица (изх. № И-16 от 23.04.2019 г.) за назначаване на поименните състави на СИК на територията на общината и утвърждаване на списъците с резервните членове, ведно с изискуемите по ИК документи. От протокола за проведени консултации на 18.04.2019 г., е видно, че е постигнато съгласие между участниците в консултациите относно броя на членовете, състава и ръководствата на секционните избирателни комисии на територията за всички населени места на територията на община Перущица.

С оглед изложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 4, във връзка с чл. 89, ал. 1 и чл. 91, ал. 11 от Изборния кодекс Районна избирателна комисия - Седемнадесети район – Пловдивски

 Р Е Ш И:

1.Назначава поименните състави на СИК за всички населени места на територията на община Перущица, както следва:

  

№ на СИК

Населено място

Име, презиме, фамилия

ЕГН

Длъжност

174000001

ГР.ПЕРУЩИЦА

ДАНИЕЛА АСЕНОВА ВИТАНОВА

**********

ПРЕДСЕДАТЕЛ

174000001

ГР.ПЕРУЩИЦА

ВЕСКА ДИМИТРОВА ПУНДЖЕВА

**********

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ

174000001

ГР.ПЕРУЩИЦА

ДИМИТЪР ПЕТКОВ МАЛИНОВ

**********

СЕКРЕТАР

174000001

ГР.ПЕРУЩИЦА

ГЕОРГИ НИКОЛОВ НИКОЛОВ

**********

ЧЛЕН

174000001

ГР.ПЕРУЩИЦА

МАРИАНА ДИМИТРОВА ДАНЕВА

**********

ЧЛЕН

174000001

ГР.ПЕРУЩИЦА

СНЕЖАНА РУСЕНОВА ЧИНЧИЙКОВА

**********

ЧЛЕН

174000001

ГР.ПЕРУЩИЦА

ИВАНКА НИКОЛОВА СТОЙЧЕВА

**********

ЧЛЕН

 

 

 

**********

 

174000002

ГР.ПЕРУЩИЦА

РОСАНКА СТОЯНОВА КОСЕВА

**********

ПРЕДСЕДАТЕЛ

174000002

ГР.ПЕРУЩИЦА

МАРИЯ ВАНГЕЛОВА ШИКОВА

**********

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ

174000002

ГР.ПЕРУЩИЦА

ИЛИЯ ИВАНОВ АЛЕКСАНДРОВ

**********

СЕКРЕТАР

174000002

ГР.ПЕРУЩИЦА

ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ ПАНОВ

**********

ЧЛЕН

174000002

ГР.ПЕРУЩИЦА

РУМЯНА СТОЯНОВА МИШЕВА

**********

ЧЛЕН

174000002

ГР.ПЕРУЩИЦА

ИВАНКА ПЕТКОВА НИКОЛАКОВА

**********

ЧЛЕН

174000002

ГР.ПЕРУЩИЦА

НЕДЯЛКА НЕДЯЛКОВА ТОДОРЧЕВА

**********

ЧЛЕН

174000002

ГР.ПЕРУЩИЦА

КРЪСТИНА ПЕТРОВА СТОЯНОВА

**********

ЧЛЕН

174000002

ГР.ПЕРУЩИЦА

ВАСИЛ САЛЧЕВ ХРИСТЕВ

**********

ЧЛЕН

 

 

 

**********

 

174000003

ГР.ПЕРУЩИЦА

ИВАНКА АНГЕЛОВА ЧИНЧИЙКОВА

**********

ПРЕДСЕДАТЕЛ

174000003

ГР.ПЕРУЩИЦА

ТИНКА СТОИЛОВА ТОНКОВА

**********

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ

174000003

ГР.ПЕРУЩИЦА

МАРИЯ ДАЧЕВА БАКЪРДЖИЕВА

**********

СЕКРЕТАР

174000003

ГР.ПЕРУЩИЦА

ЕЛИЦА ВАЛЕРИЕВА ТОНЕВА

**********

ЧЛЕН

174000003

ГР.ПЕРУЩИЦА

ЙОРДАНКА СТОЙКОВА НАКЕВА

**********

ЧЛЕН

174000003

ГР.ПЕРУЩИЦА

КЪНЧО ЙРДАНОВ НАЧЕВ

**********

ЧЛЕН

174000003

ГР.ПЕРУЩИЦА

СМЯДА ПЕТРОВА КЪНЕВА

**********

ЧЛЕН

174000003

ГР.ПЕРУЩИЦА

РАНГЕЛ СТОЯНОВ КОТУПОВ

**********

ЧЛЕН

174000003

ГР.ПЕРУЩИЦА

НИКОЛА ДИМИТРОВ ТОШКОВ

**********

ЧЛЕН

 

 

 

**********

 

174000004

ГР.ПЕРУЩИЦА

ВИКТОР ДИМИТРОВ КРЪСТЕН

**********

ПРЕДСЕДАТЕЛ

174000004

ГР.ПЕРУЩИЦА

СИЛВИЯ ВАСКОВА СТОЯНОВА

**********

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ

174000004

ГР.ПЕРУЩИЦА

ЖЕЛЯЗКА ЙОРДАНОВА БАКОВА

**********

СЕКРЕТАР

174000004

ГР.ПЕРУЩИЦА

ПАВЛИНКА ПЕТРОВА ЦЕНЕВА

**********

ЧЛЕН

174000004

ГР.ПЕРУЩИЦА

ГЕРГАНА ЙОРДАНОВА КРЪСТЕНОВА

**********

ЧЛЕН

174000004

ГР.ПЕРУЩИЦА

ФАНКА АТАНАСОВА НАЧЕВА

**********

ЧЛЕН

174000004

ГР.ПЕРУЩИЦА

ГЕРГАНА РАНГЕЛОВА ВЕЛИЧКОВА

**********

ЧЛЕН

174000004

ГР.ПЕРУЩИЦА

ВАСИЛКА НЕШЕВА ПАНАЙОТОВА

**********

ЧЛЕН

174000004

ГР.ПЕРУЩИЦА

ХРИСТО ИВАНОВ ГЕНОВ

**********

ЧЛЕН

 

 

 

**********

 

174000005

ГР.ПЕРУЩИЦА

МИМА МЕТОДИЕВА ЦВЕТКОВА

**********

ПРЕДСЕДАТЕЛ

174000005

ГР.ПЕРУЩИЦА

РАНГЕЛ ГЕОРГИЕВ ЧАКЪРОВ

**********

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ

174000005

ГР.ПЕРУЩИЦА

ВИОЛЕТА НИКОЛОВА МИЛУШЕВА

**********

СЕКРЕТАР

174000005

ГР.ПЕРУЩИЦА

РАДИНА ГЕОРГИЕВА НИКОЛОВА

**********

ЧЛЕН

174000005

ГР.ПЕРУЩИЦА

ПЕЙКО АРЛАНОВ ТОТОВ

**********

ЧЛЕН

174000005

ГР.ПЕРУЩИЦА

ХРИСТО ИВАНОВ ДАНЕВ

**********

ЧЛЕН

174000005

ГР.ПЕРУЩИЦА

НИКОЛАЙ ИЛИЕВ ВЕЛЕВ

**********

ЧЛЕН

174000005

ГР.ПЕРУЩИЦА

КРЪСТИНА НИКОЛОВА ЗАПРЯНОВА

**********

ЧЛЕН

174000005

ГР.ПЕРУЩИЦА

ГЕОРГИ РАНГЕЛОВ ЧАКЪРОВ

**********

ЧЛЕН

 

 

 

**********

 

174000006

ГР.ПЕРУЩИЦА

СЪБИНА НИКОЛОВА ДАНЕВА

**********

ПРЕДСЕДАТЕЛ

174000006

ГР.ПЕРУЩИЦА

КЪНЧО РАНГЕЛОВ БОЖКОВ

**********

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ

174000006

ГР.ПЕРУЩИЦА

ЕМИЛИЯ СТОЙКОВА ЯНКУЛОВА

**********

СЕКРЕТАР

174000006

ГР.ПЕРУЩИЦА

ЕЛЕНА ТОДОРОВА ДЖИНГАРОВА

**********

ЧЛЕН

174000006

ГР.ПЕРУЩИЦА

ДУШКА МИХАЙЛОВА КРЪСТЕНОВА

**********

ЧЛЕН

174000006

ГР.ПЕРУЩИЦА

АСЕН СТОЯНОВ ВИТАНОВ

**********

ЧЛЕН

174000006

ГР.ПЕРУЩИЦА

СТОЯНКА ГЕОРГИЕВА КАЛОФЕРОВА

**********

ЧЛЕН

174000006

ГР.ПЕРУЩИЦА

ПЕТЯ ГЕОРГИЕВА ЩЕРЕВА

**********

ЧЛЕН

174000006

ГР.ПЕРУЩИЦА

АНГЕЛИНА РАНГЕЛОВА ДЕЛЧЕВА

**********

ЧЛЕН

 

2.Утвърждава списък на резервните членове на СИК на територията на община Перущица, област Пловдив:

 

1. СТОЯН ЙОРДАНОВ ЗЛАТКОВ

**********

2. СВЕТЛА ДИМИТРОВА ЙОВЧЕВА

**********

3. ИВА НИКОЛАЕВА АТАНАСОВА

**********

4. ВЕНЕЛИН ГЕОРГИЕВ ТОДОРЧЕВ

**********

5. ДАЯНА ТОДОРОВА БАЛЪМОВА

**********

6. АНГЕЛ САШОВ ВЕЛЕВ

**********

7. ЛЮБЕН ДИМИТРОВ КИРАЧЕН

**********

8. ЙОРДАНКА ИВАНОВА СИЛЯМОВА

**********

9. СТОЯН НИКОЛОВ КОВАЧЕВ

**********

10. ГИНА ТРИФОНОВА БОЖКОВА

**********

 

3.Издава удостоверения на членовете на СИК на територията на община Перущица, област Пловдив.

4.Членовете на СИК при изпълнение на своите функции са длъжностни лица по смисъла на чл. 93, т. 1 от Наказателния кодекс.

5.При изпълнение на функциите си членовете на СИК не могат да носят отличителни знаци на партии, коалиции от партии и инициативни комитети, както и да провеждат предизборна агитация.

 

Настоящото решение може да бъде обжалвано пред Централната избирателна комисия в срок до три дни от обявяването му.

 

 

Председател: Дарина Цвяткова Тодорова

Секретар: Айтен Сали Салим

* Публикувано на 24.04.2019 в 18:21 часа

Свързани решения:

74-ЕП/07.05.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930 

Решения

  • № 221-ЕП / 30.05.2019

    относно: Постъпила Жалба от Мария Ангелова от град Асеновград с вх.№ 13/30.05.2019 г. на Районна избирателна комисия Седемнадесети район – Пловдивски.

  • № 220-ЕП / 30.05.2019

    относно: Постъпила Жалба от инж. Янка Мущанова от град Първомай с вх.№ 12/30.05.2019 г. на Районна избирателна комисия Седемнадесети район – Пловдивски.

  • № 219-ЕП / 26.05.2019

    относно: Преброяване на гласовете в СИК № 170100012 – Асеновград в община Асеновград поради констатирано съществено несъответствие.

всички решения